De kracht van een team

Zonder goede medewerkers zou ons kantoor nergens staan. We streven er dan ook naar om een hecht team van dossierbeheerders te hebben waar jullie steeds terecht kunnen. Als klant wordt u een vaste dossierbeheerder toegewezen, zodat u steeds bij dezelfde persoon terecht kan met uw vragen. Zij kennen dan ook uw dossier van A tot Z.

Hieronder vindt u een overzichtje van ons team, telkens met vermelding van hun rechtstreeks telefoonnummer en e-mailadres:

Petra Vancoillie

dossierbeheerder

056/37.24.59

petra@gevimar.be

Cynthia Huysentruyt

dossierbeheerder

056/37.90.71

cynthia@gevimar.be

Ter info: afwezig op donderdagmiddag en vrijdag

Wendy Claus

dossierbeheerder

056/37.90.74

wendy@gevimar.be

Ruth Glorieux

dossierbeheerder

056/37.90.76

ruth@gevimar.be

Ter info: afwezig op woensdagmiddag, donderdag en vrijdag

Ans Verschatse

dossierbeheerder

056/36.02.49

ans@gevimar.be

Liesbeth Desnyder

secretariaat en onthaal

056/37.13.51

liesbeth@gevimar.be

Charlotte Vandorpe

dossierbeheerder

056/37.90.79

charlotte@gevimar.be

Tine Vermeulen

dossierbeheerder

056/37.90.77

tine@gevimar.be

Ter info: afwezig op woensdag

Hanne Vankeirsbilck

dossierbeheerder

056/37.90.73

hanne@gevimar.be

Lore Tuytens

dossierbeheerder

056/37.90.78

lore@gevimar.be

Sofie Vanoverbeke

dossierbeheerder

056/65.35.35

sofie@gevimar.be

Kaja Vansteenkiste

dossierbeheerder

056/65.35.33

kaja@gevimar.be

Elke Vanden Broucke

dossierbeheerder

056/65.35.34

elke@gevimar.be